Dalintis Facebook'e Dalintis Twitter'yje Siųsti e. paštu Daugiau...
Knygos
NUO IDĖJOS IKI VERSLO
Andrew Bragg, Mary Bragg
Išleidimo data: 2007
 

NUO IDĖJOS IKI VERSLO

Išleidimo data: 2007
Leidėjas: Verslo žinios
Formatas:
Svoris: 496 g.
ISBN kodas:
 
Kaina: 81.75  16.35 Lt 4.74 €
Pirkti
Įvertink
1 2 3 4 5
Komentarai (2) Reitingas 2.7 / 5
Kada nors gyvenime beveik kiekvienam kyla idėja pradėti savo verslą ar įgyvendinti novatorišką projektą. Tikriausiai jūs ne kitokie. Tačiau ar kada nors iš tikrųjų bandėte realizuoti savo idėją? Greičiausiai pagalvojote, pasvajojote ir likote savo darbo vietoje su kas mėnesį gaunamu darbo užmokesčiu. Kad ir kokia potencialiai vertinga buvo pati idėja, ji teliko svajone, puikia mintimi, įstabia įžvalga. Ir geriausia verslo idėja yra nieko verta, jeigu nesiimate jos įgyvendinti kaip visiškai išbaigto produkto ar paslaugos, kuriančios naują vertę.

Tačiau nebūtinai turi būti taip.

Pradinės idėjos turėjimas yra esminis pirmas žingsnis, bet tik pirmas paverčiant kūrybiškumą verslu. Kiekvienas iš jūsų gali, užuot nustūmęs puikią idėją į sąmonės užkulisius, sistemingai taikyti struktūriškai apibrėžtą bei kūrybišką pradinės idėjos plėtojimo, stiprinimo, performavimo procesą, mesti jai iššūkį ir išplėtoti idėją taip, kad ji pavirstų perspektyvia ir realia verslo galimybe. Apie tai ir rašoma šioje knygoje.

Joje autoriai nuosekliai aiškina, kaip išplėtoti pradinės idėjos užuomazgą iki perspektyvaus verslo, taikant sistemingą idėjų plėtros procesą, kurį sudaro galimybių ieškojimas ir formavimas, idėjų generavimas, vertinimas ir atranka bei įgyvendinimo planavimas. Svarbi visų šio proceso žingsnių dalis yra kūrybiškumas. Jis nesibaigia sušukus „Eureka!", bet lydi jus kiekviename naujos idėjos plėtojimo ir realizavimo žingsnyje. Autoriai parodo, kaip išplėtoti savo įgimtą kūrybiškumą, sujungiant analitinį mąstymą su vaizduote bei įžvalga ir taip sukurti daugybę alternatyvių požiūrių į situaciją, kartu su įvairiais jų pavertimo kapitalu sprendimais. Žinoma, neapsiribojama teorija ir tuščiais teiginiais. Rasite konkrečių metodų, kurie padės pažadinti savyje kūrybiškumą. Kiekvienas iš šių aiškių ir labai veiksmingų metodų atlieka konkretų vaidmenį atskiruose idėjų plėtros proceso žingsniuose. Kiekvienas metodas parodomas keliais gyvenimiškais verslo pavyzdžiais iš produktų ir paslaugų sektorių didelių ir mažų įmonių, iš įvairių šalių: Europos, Jungtinių Valstijų, Australijos, Švedijos, Japonijos, Filipinų ir kitų.

Pradinių su produktais ar paslaugomis susijusių verslo idėjų pasitaiko visokiausių – nuo grandiozinių iki visiškai paprastučių, bet efektyvių. Knygos autoriai teigia ir drąsina: tik labai nedaugelio iš jų neįmanoma idėjų plėtros procese transformuoti į perspektyvaus verslo galimybę. Verslininkus, į kurių idėjas su pašaipa ar net skepsiu žvelgia aplinkiniai, turėtų neabejotinai padrąsinti knygoje pateikiamas pavyzdys: Ralfas Stejeris, „Johnsonville Sausage Company“ generalinis direktorius, atsakydamas į Business Week kritiką, kad neva juokinga, jog „Johnsonville Sausage Company“ reikėtų didžiuotis tuo, kad ji viename straipsnyje paminėta šalia tokių vadybos liūtų, kaip „Motorola“, „Hewlett-Packard“ ir „Intel“, taikliai pastebėjo: „Manau, kad mano konkurentams tai neatrodo labai jau juokinga“.
Kaina: 81.75  16.35 Lt 4.74 €
Pirkti
Mindaugas 2014-08-03
Labai idomi knyga vercianti dirbti abu smegenu pusrutulius.
Daiva 2010-01-04
Verta dėmesio knyga, padeda susidėlioti idėjas ir priimti sprendimus. Gal tik įžanga per ilga.
Įrašykite savo komentarą:
Įvesti paveikslėlio tekstą
(didžiosios raidės - svarbu)
Žurnalo „Verslo klasė“ prenumerata
„Verslo klasė“ – pažintinis žurnalas mąstantiems ir smalsiems žmonėms

Plačiau

Padovanokite artimam žmogui žurnalo „Iliustruotoji istorija“ prenumeratą – nauji įspūdžiai ir netikėti atradimai kiekvieną mėnesį džiugins ir primins apie Jus

Plačiau

Prenumeruokite žurnalą SMS žinute.

Plačiau

Kada vadovas kaltas: vadovaujančių asmenų civilinė atsakomybė ir jos draudimas
Kviečiame į seminarą aptarti vieną aktualiausių šiandienos temų verslo rinkoje – vadovaujančių asmenų civilinę atsakomybę.

Plačiau

Seminaras apie tai kaip efektyviai naudoti valstybės valdomą turtą. Renginys skirtas valstybinių institucijų, savivaldybių atstovams.

Plačiau

GAVIN INGHAM - įkvepiantis pranešėjas, šiuolaikinės pardavimų psichologijos ir veiklos lyderis (UK) kviečia Jus ir Jūsų pardavimo komandas į vienos dienos motyvacinį seminarą sužinoti "Kaip parduoti daugiau?"

Plačiau

Kontaktai
knygos@verslozinios.lt (8 5) 252 6380