Dalintis Facebook'e Dalintis Twitter'yje Siųsti e. paštu Daugiau...
Knygos
SVARBIAUSIOS VADYBOS PRIEMONĖS
Simon A. Burtonshaw-Gunn
Išleidimo data: 2009 05
 

SVARBIAUSIOS VADYBOS PRIEMONĖS

Išleidimo data: 2009 05
Leidėjas: Verslo žinios
Formatas: 15,5 x 23,5 cm
Svoris: 690 g.
ISBN kodas: 978-9-955-46097-8
 
Kaina: 75.00 Lt
Pirkti
Įvertink
1 2 3 4 5
Komentarai (0) Reitingas 3.2 / 5

Ši knyga nėra formalios mokymosi programos santrauka, ja nesiekiama pagilinti pripažintų vadybos priemonių ir technikų supratimo. Jos tikslas – palengvinti naudojimąsi įvairiais vadybos metodais, pateikti svarbiausius jų modelius ir trumpas pastabas. Todėl knyga pravers ne tik vadovams, bet ir vadybos studentams, vadybos konsultantams, atliekantiems klientų pavedimus arba dirbantiems savo organizacijoje patarėjais.

Knyga „Svarbiausios vadybos priemonės“:

• gausi diagramų, kurios padeda greitai rasti reikiamą informaciją ir palengvina jos supratimą,

• pateikia daug puikiai pavaizduotų, tiksliai aprašytų ir gerai pagrįstų konsultavimo priemonių ir technikų,

• yra pirmasis informacijos šaltinis, nuosekliai aprašantis itin dažnai naudojamas vadybos konsultavimo priemones ir techniką.

Dauguma čia pateiktų priemonių yra paimtos iš įvairių darbų, pasirodžiusių per paskutiniuosius tris dešimtmečius, kurie sutampa su vadybos specializavimosi laikotarpiu, kai susiformavo specialios vadybos sritys. Ši nuolat augančios specializacijos tendencija tebesitęsia. Vadovai turi suprasti naujus dalykus, tokius kaip e-komercija, verslo verslui progresas, verslo ir vartotojo santykiai.

Simonas A. Burtonshaw-Gunnas dirbo vadybos konsultantu Jungtinėje Karalystėje, Libijoje, Kazachstane, Indonezijoje ir Saudo Arabijoje. Jis parengė ir vykdė vadovų mokymus, kurie buvo Europos Sąjungos bendradarbiavimo programos dalis Bangladeše, Tailande, Šri Lankoje, Indonezijoje, Malaizijoje, Filipinuose, Vietname ir Indijoje. Ketverius metus S. A. Burtonshaw-Gunnas dirbo Mančesterio metropoliteno universitete. 2005 metų pradžioje pradėjo eiti Salfordo universiteto Mančesteryje vizituojančio profesoriaus pareigas. Vėliau buvo paskirtas pirmuoju vizituojančiu profesoriumi naujoje Salfordo verslo mokykloje.

Kaina: 75.00 Lt
Pirkti
Įrašykite savo komentarą:
Įvesti paveikslėlio tekstą
(didžiosios raidės - svarbu)
Žurnalo „Iliustruotasis mokslas“ prenumerata
Užsiprenumeravus dabar dovana - žurnalas „Iliustruotasis mokslas. Rinktinė: Technologijos“.

Plačiau

Verslo klasė“ – pažintinis žurnalas mąstantiems ir smalsiems žmonėms

Plačiau

Plačiau

Konkurencijos laisvės ribos ir priežiūra 2014: viešasis ir privatus konkurencijos teisės normų įgyvendinimas
„Verslo žinios“ kartu su Lietuvos verslo konfederacija bei advokatų kontora SORAINEN rengia konferenciją apie konkurencijos reguliavimo naujoves, pažeidimus ir jų prevenciją.

Plačiau

Pusryčiausime kartu su Ingrida Ališauskiene, VMI Mokesčių informacijos skyriaus vyr. specialiste ir Tatjana Vaičiuliene, „Deloitte Lietuva“ Mokesčių ir teisės departamento vadove. Iki balandžio 18 d. taikoma 20% nuolaida

Plačiau

Geriausia verslo lyderių praktika: kaip kurti konkurencinį pranašumą, didinti darbuotojų įsitraukimą, mažinti sąnaudas ir auginti pelną.

Prisijunkite prie daugiau kaip 250 jau užsiregistravusių praktikų! Dalyvių sąrašas pridėtas.

Plačiau

Kontaktai
knygos@verslozinios.lt (8 5) 252 6380