Dalintis Facebook'e Dalintis Twitter'yje Siųsti e. paštu Daugiau...
Prenumerata
Žurnalo „Verslo klasė“ prenumerata SMS žinute

 Žurnalo „Verslo klasė“ prenumerata SMS žinute

Prenumeruokite žurnalą SMS žinute.

Komentarai (3)

 
1 mėn. (kaina: 5.00 €)
„Verslo klasė“ – pažintinis žurnalas mąstantiems ir smalsiems žmonėms, tiems, kas brangina savo laisvalaikį ir domisi rytojumi.

Mūsų tikslas – parodyti įvykius istoriniame ir pasauliniame kontekste, suteikti progų pamąstyti, išeiti iš priprastos rutinos, apsidairyti – gal čia pat už kampo yra atradimų, galinčių pakeisti gyvenimą, požiūrį į gyvenimą, į darbą, į verslą.
 
Žurnalo akiratyje:
 • žmonės, kuriuos tikrai galima vadinti asmenybėmis;
 • verslo vadybos naujovės;
 • praeities pamokos ir galimos raidos tendencijos;
 • visuomenėje vykstantys procesai, jų analizė, perspektyvų sklaida;
 • mokslo ir technologijų naujienos;
 • kelionės, istorija, kultūra...

 • Norėdami tapti žurnalo „Verslo klasė“ prenumeratoriumi siųskite SMS žinutę numeriu 1679 su raktažodžiu
   
  VK Vardas Pavardė Pristatymo adresas.
   
  Užsakymo žinutės kaina 5 Eur.

  Išsiuntę žinutę, Jūs tampate nuolatiniu žurnalo „Verslo klasė“ prenumeratoriumi ir sumokate už pirmąjį numerį. Toliau prenumeratos mokestis nuskaičiuojamas tais mėnesiais, kada išeina žurnalas. „Verslo klasės“ prenumeratos kaina 5 Eur už 1 numerį.

  Žurnalo „Verslo klasė“ prenumeratos nutraukimas:
  Jūs bet kada galite atsisakyti žurnalo prenumeratos išsiųsdami SMS žinutę numeriu 1679 su raktažodžiu UNVK. Prenumeratos nutraukimo kaina 0,09 Eur.
   
  Periodiškumas - 10 numerių per metus. Leidžiamas kiekvieną mėnesį, išskyrus sujungtus liepos-rugpjūčio („Verslo klasė“+Top1000) ir gruodžio-sausio („Verslo klasė“+ „Lietuvos verslo lyderiai“) numerius.

  Visas savo paslaugas galite valdyti http://savitarna.vero.lt/
   
  Daugiau informacijos „Verslo žinių“ Prenumeratos skyriuje tel. (8 5) 252 6330, 252 6408 arba e. paštu prenumerata@verslozinios.lt


  Susipažinkite su žurnalu:  P.S. Prenumeruoti SMS žinute žurnalą galite tik Lietuvoje. Jei pageidaujate užsiprenumeruoti į užsienį, parašykite žinutę prenumerata@verslozinios.lt.

  Užsisakius žurnalą „Verslo klasė“ iki einamojo mėnesio 25 d., prenumerata prasidės nuo artimiausio numerio. Naujas žurnalo numeris išeina mėnesio pradžioje.
  Jei žurnalo negautumėte arba pageidautumėte keisti pristatymo adresą, parašykite žinutę su pristatymo adresu e. paštu prenumerata@verslozinios.lt arba paskambinkite tel.: (8 5) 252 6330, 252 6408.
  1 mėn. (kaina: 5.00 €)
  Kestutis 2013-02-11
  Ačiū už paaiškinimą, nes aš po sms pagalvojau, kad gausiu tik kovo pabaigoje :)
  Prenumeratos skyrius 2013-02-07
  Sveiki, p.Kęstuti,

  Žurnalas leidžiamas mėnesio paskutinėmis dienomis. Sausio 27d. pasirodė leidinys, kuris vadinasis "Vasaris". Artimiausias numeris bus išleistas vasario pabaigoje, jis vadinsis "Kovas". Kadangi Jūs sms žinutę siuntėte vasario 5d., Jums buvo nuskaičiuota už kovo numerį, kuris bus platinamas vasario pasakutinėmis dienomis.
  Jei kils papildomų klausimų, skambinkite į prenumeratos skyrių tel. 8 5 2526408, 2526330

  Pagarbiai
  Prenumeratos skyriaus vadybininkė
  Inga Remeikienė
  Tel. 8 5 2526330
  Kestutis 2013-02-07
  Apie prenumeratą pateikiate neteisingą informaciją, kad užsisakius iki einamojo mėnesio 18 d., prenumerata prasidės nuo artimiausio numerio. Žinutę išsiunčiau vasario 5 d ir gavau pranešimą kad apmokėjau už kovo mėnesio numerį. Siūlyčiau pataisyti šią informaciją ir neapgaudinėti vartotojų.
  Įrašykite savo komentarą:
  Įvesti paveikslėlio tekstą
  (didžiosios raidės - svarbu)
  Kontaktai
  prenumerata@vz.lt (8 5) 252 6330, (8 5) 252 6408