Dalintis Facebook'e Dalintis Twitter'yje Siųsti e. paštu Daugiau...
Įmonių reitingai
Didžiausios Lietuvos bendrovės (2012 m. pajamos)

Didžiausios Lietuvos bendrovės (2012 m. pajamos)

XLS lentelė su didžiausiomis Lietuvos bendrovėmis pagal 2012 m. pardavimo pajamas. Lentelėje - 1000 įmonių. Apie kiekvieną bendrovę pateikiami šie duomenys: apyvarta bei pelnas, darbuotojų skaičius (2012 ir 2011 metų palyginimui), veiklos sritis, buveinė, telefonas, e.paštas, vadovas

 
Kaina: 1550 Lt (be 21% PVM) Pirkti
Duomenis šiai lentelei surinko ir susistemino UAB "Verslo žinios". Jos pagrindu sudaryta ir žurnale "Verslo klasė" paskelbta "TOP 1000" Lietuvos įmonių lentelė.

"Verslo žinių" prenumeratoriai spausdintą lentelę nemokamai gauna kartu su žurnalu "Verslo klasė", o skaitmeninius XLS lentelės duomenis čia gali įsigyti visi norintieji.

"TOP 1000" lentelės kaina, kaip ir kitų šioje parduotuvėje parduodamų XLS duomenų lentelių kaina, suskaičiuota pagal lentelės įrašų kiekį, vieną įrašą įvertinant 1,5 Lt + PVM.
Įrašykite savo komentarą:
Įvesti paveikslėlio tekstą
(didžiosios raidės - svarbu)
PREKIŲ ŽENKLŲ NESĖKMĖS
Matt Haig
Visa tiesa apie 100 didžiausių visų laikų ženklodaros klaidų

Plačiau

Julie Starr
The Coaching Manual. Asmeninio ugdymo pagrindai ir įgūdžiai

Plačiau

Jim Mellon, Al Chalabi

Plačiau

Konkurencijos laisvės ribos ir priežiūra 2014: viešasis ir privatus konkurencijos teisės normų įgyvendinimas
„Verslo žinios“ kartu su Lietuvos verslo konfederacija bei advokatų kontora SORAINEN rengia konferenciją apie konkurencijos reguliavimo naujoves, pažeidimus ir jų prevenciją.

Plačiau

Pusryčiausime kartu su Ingrida Ališauskiene, VMI Mokesčių informacijos skyriaus vyr. specialiste ir Tatjana Vaičiuliene, „Deloitte Lietuva“ Mokesčių ir teisės departamento vadove. Iki balandžio 18 d. taikoma 20% nuolaida

Plačiau

Geriausia verslo lyderių praktika: kaip kurti konkurencinį pranašumą, didinti darbuotojų įsitraukimą, mažinti sąnaudas ir auginti pelną.

Prisijunkite prie daugiau kaip 250 jau užsiregistravusių praktikų! Dalyvių sąrašas pridėtas.

Plačiau

Kontaktai
office@verslozinios.lt (8 5) 252 6300