Dalintis Facebook'e Dalintis Twitter'yje Siųsti e. paštu Daugiau...
Įmonių reitingai
Didžiausios Lietuvos bendrovės (2012 m. pajamos)

Didžiausios Lietuvos bendrovės (2012 m. pajamos)

XLS lentelė su didžiausiomis Lietuvos bendrovėmis pagal 2012 m. pardavimo pajamas. Lentelėje - 1000 įmonių. Apie kiekvieną bendrovę pateikiami šie duomenys: apyvarta bei pelnas, darbuotojų skaičius (2012 ir 2011 metų palyginimui), veiklos sritis, buveinė, telefonas, e.paštas, vadovas

 
Kaina: 1550 Lt (be 21% PVM) Pirkti
Duomenis šiai lentelei surinko ir susistemino UAB "Verslo žinios". Jos pagrindu sudaryta ir žurnale "Verslo klasė" paskelbta "TOP 1000" Lietuvos įmonių lentelė.

"Verslo žinių" prenumeratoriai spausdintą lentelę nemokamai gauna kartu su žurnalu "Verslo klasė", o skaitmeninius XLS lentelės duomenis čia gali įsigyti visi norintieji.

"TOP 1000" lentelės kaina, kaip ir kitų šioje parduotuvėje parduodamų XLS duomenų lentelių kaina, suskaičiuota pagal lentelės įrašų kiekį, vieną įrašą įvertinant 1,5 Lt + PVM.
Įrašykite savo komentarą:
Įvesti paveikslėlio tekstą
(didžiosios raidės - svarbu)
PREKIŲ ŽENKLŲ NESĖKMĖS
Matt Haig
Visa tiesa apie 100 didžiausių visų laikų ženklodaros klaidų

Plačiau

Julie Starr
The Coaching Manual. Asmeninio ugdymo pagrindai ir įgūdžiai

Plačiau

Jim Mellon, Al Chalabi

Plačiau

Kada vadovas kaltas: vadovaujančių asmenų civilinė atsakomybė ir jos draudimas
Kviečiame į seminarą aptarti vieną aktualiausių šiandienos temų verslo rinkoje – vadovaujančių asmenų civilinę atsakomybę.

Plačiau

Seminaras apie tai kaip efektyviai naudoti valstybės valdomą turtą. Renginys skirtas valstybinių institucijų, savivaldybių atstovams.

Plačiau

GAVIN INGHAM - įkvepiantis pranešėjas, šiuolaikinės pardavimų psichologijos ir veiklos lyderis (UK) kviečia Jus ir Jūsų pardavimo komandas į vienos dienos motyvacinį seminarą sužinoti "Kaip parduoti daugiau?"

Plačiau

Kontaktai
office@verslozinios.lt (8 5) 252 6300