Dalintis Facebook'e Dalintis Twitter'yje Siųsti e. paštu Daugiau...
Įmonių reitingai
Didžiausios Lietuvos bendrovės (2012 m. pajamos)

Didžiausios Lietuvos bendrovės (2012 m. pajamos)

XLS lentelė su didžiausiomis Lietuvos bendrovėmis pagal 2012 m. pardavimo pajamas. Lentelėje - 1000 įmonių. Apie kiekvieną bendrovę pateikiami šie duomenys: apyvarta bei pelnas, darbuotojų skaičius (2012 ir 2011 metų palyginimui), veiklos sritis, buveinė, telefonas, e.paštas, vadovas

 
Kaina: 1550 Lt (be 21% PVM) Pirkti
Duomenis šiai lentelei surinko ir susistemino UAB "Verslo žinios". Jos pagrindu sudaryta ir žurnale "Verslo klasė" paskelbta "TOP 1000" Lietuvos įmonių lentelė.

"Verslo žinių" prenumeratoriai spausdintą lentelę nemokamai gauna kartu su žurnalu "Verslo klasė", o skaitmeninius XLS lentelės duomenis čia gali įsigyti visi norintieji.

"TOP 1000" lentelės kaina, kaip ir kitų šioje parduotuvėje parduodamų XLS duomenų lentelių kaina, suskaičiuota pagal lentelės įrašų kiekį, vieną įrašą įvertinant 1,5 Lt + PVM.
Įrašykite savo komentarą:
Įvesti paveikslėlio tekstą
(didžiosios raidės - svarbu)
PREKIŲ ŽENKLŲ NESĖKMĖS
Matt Haig
Visa tiesa apie 100 didžiausių visų laikų ženklodaros klaidų

Plačiau

Julie Starr
The Coaching Manual. Asmeninio ugdymo pagrindai ir įgūdžiai

Plačiau

Jim Mellon, Al Chalabi

Plačiau

GAZELĖ 2014. Pergalių siekiančiam verslui (ŠIAULIAI)
Metinė augančio smulkaus ir vidutinio verslo konferencija. Konferencijos partneriai: „Danske Bank“, VšĮ „Versli Lietuva“, TEO LT, AB, „Creditinfo Lietuva“, UAB

Plačiau

Renginyje apžvelgsime, kaip pasikeitė stipriausių prekių ženklų sąrašas Lietuvoje per pastaruosius metus. Ką stiprinti, kad sukurtum stiprų prekės ženklą: kokybės, išskirtinumo ar vertės už pinigus suvokimą?

Plačiau

Pusryčiausime kartu su Orijana Mašale, strateginės komunikacijos bendrovės „OMConsulting“ steigėja, Lietuvos ryšių su visuomene specialistų sąjungos Tarybos pirmininke ir Liudu Rimkumi, SEB banko rinkodaros departamento direktoriumi.

Plačiau